Yorumlar

Hemen Yorum Ekleyin

Yorumlar

Tüm Yorumlar

Cruise
Hamdi Merter

Moskova için biletimi aldım çok kolay alınıyor 2-3 hamlede kolayca bileti alıyorsun, sistemlerini beğendim.

Cruise
Mahmut Güven

Uygun fiyatlarla bütün havayollarını seçip uçak bileti alabiliyorsun güzel sistem teşekkürler.

Cruise
Merve Karadağ

Uzun süredir bu tatil için para biriktiriyorum. Tayland'da bizim paramız oldukça değerli olduğu için oraya bir gidebilsem gönlümce eğlenebileceğimi farkındaydım ama uçak biletileri inanılmaz pahalı oldukları için bir türlü gözüm kesmiyordu. Bir arkadaşım bu siteden yurtdışı bileti almanın avantajlarından bahsedince bende bir bakmaktan zarar gelmez dedim ve pişman olmadım herkese tavsiye ederim.

Cruise
Kamuran Güvenç

Şirket olarak sürekli biletlerimizi buradan alıyoruz. Mükemmel fırsatlar ve indirimler sunuyorlar. Çözüm odaklı bir site her uçuş listeleniyor. Teşekkürler Biletska.com

Cruise
Ali Tanık

Selamlar herkese, Belgrad gezimi dün tamamladım ve bugün evimdeyim. Gözlemlerimi buradan paylaşarak gitmeyi düşünen arkadaşlara yardımcı olmayı umuyorum. Öncelikle Belgrad’ta şehir yaşantısı ve doğa tamamen bütünleşik. Bunun yanı sıra her 10-15 dakikada bir sizi kendine aşık edecek tarihi yapılarla karşılaşmanız mümkün. Yemek ve ulaşım son derece ucuz. Gitmeyi planlayan arkadaşlar varsa vakit kaybetmemelerini öneriyorum. Özellikle bu aylardaki bilet fiyatlarının ucuzluğunu kaçırmadan Belgrad’ı görün derim. Herkese iyi geziler…

Cruise
Eda

Öncelikle herkese merhaba, benim Belgrad’a ilk ayak basışım olacak. Üniversitemdeki öğrenci değişim programından yararlanarak bu imkanı sağladım kendime. Bakalım uçağım gelecek haftanın ortalarında ve her şey yolunda şimdilik. Ucuz bilet desen oda tamam. Umarım oraya ulaştığımda da aynı şansım devam eder ve sorun yaşamadan 6 ayımı geçirip dönerim. Belgrad’ta eğitim gören arkadaşlar var ise tanışmak isterim.

Cruise
Yağmur Canan

Oldukça pratik bir şekilde bütün uçuşlara erişebiliyorum ve en uygun bileti satın alma işlemini siteniz üzerinden 3D güvenlik ile gerçekleştiriyorum. 

Cruise
Başak

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ankaraya uçakla gelme fikri kafama yatmıştı. Biletska.com ziyaret ettim ve çokta bir fiyat farkı olmadan uçak biletimi ayırttım. Bundan sonra sürekli bu siteden seyahat edeceğim.

Cruise
Fazıl Kara

Yıllarca herkesten duyduğum ve merakla görmek istediğim şehir Amsterdam.. Bu şehire gitmek benim için yalnızca hayal değil yaşamak istediğim bir hayaldi. Öyle ki Hollanda'nın yasalarını bile açıp okurdum hayretle. Her türlü eğlencenin başkenti olan bu şehire gittikten sonrası kolay diye düşünürdüm hep. Türkiye'den çıkmak çok masraflı olacağı için gidemezdim. Siteniz üzerinden oldukça uygun bir fiyata bilet bulana dek tabiki.

Cruise
Soner Sarı

Ailemi görmek için siirt’e sürekli gidip gelmek durumundayım. Bende biraz internette araştırma yapıp bu siteyi keşif ettim. Gerçekten otobüs firmalarına ödediğim fiyat ile uçuş firmalarına ödediğim arasında pek de bir fark yok. Bu durumda bende otobüslere veda edip artık sadece hava yollarıını kullanmaya karar verdim.

Cruise
Ragıp

Daha önce bir tur vasıtasıyla geldiğim Belgrad’a bu kez de yalnız geleyim dedim. Nihayetinde turlarla yapılan gezilerde sürekli birilerine bağlı kalmak zorundasınız ve bu durum sizi ciddi anlamda kısıtlamakta. Özgürce Belgrad sokaklarına dalıp keyfimce gezdim, tozdum ve eğlendim. İyi ki de gelmişim diyorum şimdi. Hele ki biletskadan ucuz bilet buldukça başka yerler için aynı gezi planını uygulamayı düşünüyorum.

Cruise
Eren Korkmaz

Günübirlik bir Nevşehir turu için uzun zamandır plan yapıyordum bu sebeple uygun fiyata bilet ararken bu siteye denk geldim ve gerçekten hala şaşkınım. Bu kadar uygun fiyatlara bilet alabileceğim aklıma gelmezdi. Artık uçak seyahatleri otobüs ile yapılan seyahatlerden daha uygun hale gelmiş.

Cruise
Enver Koç

İstanbulda yaşayanlar bilirler kendi aracınızla şehir dışına çıkmak gerçekten büyük dert. Bu sebeple bütün bayramlarda mecburen otobüs ile gidip gelirdim ve bu yol da eziyet haline gelirdi. Uçak biletlerinin sandığım kadar pahalı olmadıklarını bu site sayesinde öğrendim. Gerçekten yıllarca eziyet çekmişiz sandığımın aksine çok uygun fiyatlara uçakla seyahat gerçekleştirebiliyorum.

Cruise
Burak Şen

Herkesin vardır sanırım bir Amerikan rüyası. Benim ki ise Atlanta'ya gitmek. Hem büyük bir eyaletin başkenti hem de küçük bir Amerika olan bu şehire gitmek. Uzun zamandır hayalini kurduğum bu tatili yapmama vesile olan ise sizlersiniz biletska ailesi. Ciddiyim oldukça cuzi bir miktara uçak biletimi aldım ve alırken hiçbir sorun yaşamadım herkese tavsiye ederim.

Cruise
nesrin kaya

İstanbul’a seyahat etmek benim kabusum haline geldi artık. Bende bu yüzden uçak biletlerine bakayım dedim. Biraz internette gezinince bu siteye denk geldim. Olumlu yorumlar ve garantili taksitli ödemeler beni cezbetti açıkçası. Bende ilk uçak biletimi bu site üzerinden aldım ve pişmanda olmadım. Hem aynı fiyata gidiyorum hemde aynı ücreti ödüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Cruise
Ulaş Tırmık

İş gereği sık sık seyahat etmek zorunda kalan biri olarak uçak biletlerini çok pahalı buluyordum ve bende bu sebeple biraz araştırma yapınca bu siteye denk geldim. Bu zamana kadar nasıl görmemişim ben burayı bilmiyorum yıllarca ödediğimin neredeyse yarısına aynı yolculuğu gerçekleştirebiliyorum. Mail adresimi sisteminize girdim ve artık bana uygun bilet olduğunda mail ile bildirim geliyor. Herkese tavsiye ederim bu siteden bilet alabilirsiniz.

Cruise
Can Çebi

Bugüne kadar İstanbul’a hep thy den uçak bileti alarak giderdim. Uçak fobimden dolayı en kalitelisi olsun pahalı olsun derdim. Bu siteden bakınca fiyatların thy nin kendi sitesinden bile ucuza bulabileceğimi keşif ettim. Siteye mail adresimi girdim ve bana uygun bilet olduğu zaman bana mail yoluyla ulaşmalarını istedim. Artık yine istediğim bileti istediğim firmadan ve daha ucuza alıyorum.

Cruise
Nurgül Özkuş

Birkaç tıklama ile bütün firmaların bütün seferleri önüme geldi ve anında istediğim seferi seçerek bilet satın alabildim. Güvenilirliği konusunda bir sorun yaşamadım. Sorunsuz yolculuklar için herkese tavsiye ederim.

Cruise
Hasan Sami

Öğrencilik hayatım boyunca yollarda çok fazla vakit geçirdim. Bu sebeple siirt’e artık uçak yolculuğu ile gidip gelmeye karar vermiştim. Bu siteyi bir arkadaşım aracılığı ile keşif ettim ve oldukça uygun fiyatlara memleketim ile Siirt arasında gidip gelebileceğimi öğrendiğimde çok şaşırdım .Hala daha şaşkınım gerçekten uygun biletler.

Cruise
Caner Uslu

Bu sitede ne kadar avantajlı fiyatlara bilet alabileceğimi gördüğüm için çok şanslıyım. Ayrıca Kahramanmaraş hakkında pek bir şey bilmezken gezilecek yerlerden konaklanacak yerlere kadar bilgi vermenizde çok ince olmuş.

Cruise
Nazlı Bal

Uzun süredir Samsun’a ailemin yanına gitme planım var fakat zaman kısıtlamasından dolayı bir türlü gidemiyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteye bir göz atayım dedim ve otobüs biletine vereceğim paraya uçak bileti alabildiğimi gördüm. Gerçekten ailemi görmeme yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bilmediğimiz kolaylıkları sunuyorsunuz.

Cruise
çiğdem çelik

Sürekli şehir dışına çıkmak zorunda olanlar bilir İstanbul’da yaşamak pahalı olduğu gibi gidip gelmek de öyledir. Bende bundan muzdarip biri olduğum için çok araştırırdım ve bu siteyi keşif ettiğim için çok şanslıyım. Bütün yolculuklarımı bu siteden aldığım uçak biletleri ile gerçekleştiriyorum ve şimdilik bir sorunla karşılaşmadım. Umarım bu şekilde devam eder ve param cebimde kalır.

Cruise
Ayşe Gudu

Acil işim dolayısı ile Siirt’e bir yolculuk yapmak zorundayım. Bu sebeple internetten çaresiz bir şekilde uçak bileti ararken bu siteye denk geldim. Gerçekten ucuz bir fiyata bilet bulduğumda ise çok şaşırdım. 3D güvenlik sistemini kullandıklarını görünce içim rahatladı. Biletimi aldım ve yarın Siirt’te olacağım teşekkürler biletska.

Cruise
Eda Zilli

İş nedenleri ile sıkça Samsun’a gitmem gerekiyor fakat bazen uçak biletleri o kadar pahalı oluyor ki elim kolum bağlanıyor. Yine çaresizce uygun fiyata bilet ararken bu siteyi keşif ettim ve tahmin ettiğimden çok daha ucuza bir bilet buldum. Üstelik satın alma işlemide o kadar pratik ve güvenilir ki gönül rahatlığı ile bu site üzerinden uçak biletinizi alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cruise
Burak Can

İstanbul üniversitesi’ni kazandığımı görünce İstanbul’un meşhur trafiği ile arabam olmamasına rağmen tanışacağımı düşünmüştüm. Biletska yı keşif ettikten sonra gözümdeki bu korku geçti. Otobüs eziyetinden kurtulup bütün yolculuklarımı artık hava yolu ile gerçekleştiriyorum üstelik cebimden çıkan parada da bir fark yok. Sitenin arayüzü gerçekten en uygun bileti bulmamız için tasarlanmış

Cruise
Naz Şahin

Gerçekten pek sitelere yorum yapan birisi değilim ama uzun süredir görmediğim arkadaşımın yanına uygun fiyata uçakla gidebileceğime çok sevindim. Teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum.

Cruise
Kaan Can

Organizasyon işleri ile uğraştığım için sürekli turistik yerlere seyahat etmem gerekiyor ve bu oldukça masraflı bir iş. Bu dertten muzdarip birkaç arkadaş ile bu siteyi keşfettiğimizden beridir ki oldukça miktar para cebimizde kalıyor. Hem pratik bir şekilde bütün seferleri önümüze getiriyorsunuz hemde güvenli alışveriş imkanı sağlıyorsunuz. Bunun için size ne kadar teşekkür etsek az.

Cruise
Eren Mutlu

Karadenize yabancı biri olarak yollarının bu kadar çekilmez olduğunu tahmin etmiyordum. Bende haliyle uçak biletlerine baktım ve tesadüfen bu siteye denk geldim. Biraz kurcaladıktan sonra güvenilir olduğunu ve rahatça satın alabileceğimi fark ettim. Bütün seferleri birkaç dakikada önüme getirdi ve basit arayüzü ile anında bileti satın aldım. Bir sorun yaşamadan işlem yapabilirsiniz.

Cruise
Hatun Kaya

Uçak ile seyahat fobimi yenmeme yardımcı olan bu siteye bir yorum da ben bırakmak istedim. Trabzon’a gitmem gerektiği için otobüs bileti bakıyordum ve gerçekten fiyatları çok yüksekti. Aynı fiyata uçak bileti alabileceğimi düşünüp araştırdım. Otobüs firmalarından daha uyguna bir bileti bu sitede görünce hemen satın aldım ve ilk uçuşumu gerçekleştirdim.

Cruise
Hasan Balta

Arkadaşımı ziyaret etmek için Konya’ya gitmeyi planlıyordum bunun için otobüs bileti bakarken fiyatlara gerçekten şaşırdım. Çünkü neredeyse uçak biletleri ile aynı rakamlardı. Bende biraz araştırdıktan sonra biletska’yı keşif ettim. Sitenizden çok pratik bir şekilde uçak bileti bulabildiğim gibi anında satın alabiliyorum da. Mevlananın şehri Konya’ya istediğim her fırsatta gidip gelebileceğim artık sayenizde.

Cruise
Hayriye Kırcı

İzmir’de tatil yapmak için erken rezervasyon yaptırdım ama uçak bileti fiyatlarını görünce hiç gidemeyeceğim bir tatil satın aldığımı düşünmüştüm. Bir arkadaşın tavsiyesiyle bu siteye girdiğimde ise gerçekten otobüs ile yıllarca eziyet çektiğimi düşündüm. Çünkü neredeyse otobüs bileti ile aynı fiyata uçak bileti bulabileceğimi gördüm. Bundan sonra yolculuklarımı hep bu site üzerinden aldığım biletler ile gerçekleştireceğim.

Cruise
Bedri Güler

Selam gezgin dostlar… Kendi işimi yapmanın verdiği rahatlıktan dolayı ne zaman daralsam, sıkılsam alıp valizimi kaçarım uzaklara. Yıllardır yaptığım bu kafa dinleme seanslarım farkına bile varmadan alışkanlığa dönüştü sanırım ki artık haritaya baktığımda yabancı gelen bir yerin kalmadığını görüyorum. Yapacak bir şey yok, mecbur çift dikiş yapacağız ve öyle görünüyor ki ilk adresimizde Venedik…

Cruise
Gizem Baykal

Her bayram tatilini eziyet haline getiren İstanbul trafiğinden bıkıp pahalıysa pahalı bıktım artık diyerek uçak bileti aramaya başladığımda bu siteye denk geldim ve sandığımın aksine uçak seyahatlerinin çokta pahalı olmadığını öğrendim. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim birde burdan yazmak istiyorum beni büyük bir dertten kurtardınız ve herkese tavsiye ederim siteden bilet alabilirsiniz.

Cruise
Ali Bulut

Cumhuriyet Üniversitesinde son yılımı okurken bu siteyle tanışmış olmak şans mı şanssızlık mı bilemedim. Yıllarca otobüslerde süründükten sonra bu sene boyunca bu siteden başka yerden bilet almadım diyebilirim. Oldukça uygun fiyata uçakla seyahat edebilmemi sağladığınız için ne kadar teşekkür etsem az. Gerçekten içtenlikle herkese tavsiye edebilirim hem güvenilir hem pratik.

Cruise
Yaman Kızıl

İş sebebi ile acilen Malatya’ya gitmem gerektiğinde internette dolaşırken tesadüfen sitenize denk geldim uçak biletimi aldım. 3D security ile alışveriş yaptığım için içimde rahatladı. Herkese tavsiye ediyorum sizi.

Cruise
İsmet Alkan

Daha sonra bir arkadaşım sitenizi tavsiye etti be bahsettiği gibi gerçekten oldukça uygun fiyatlara uçak ile seyahat edebileceğimi öğrendim. Ayrıca güvenlik adımlarınız da içimi rahatlattı ve ilk yolculuğumu sizin siteniz aracılığı ile yaptım.

Cruise
Muhammet Yılmaz

Zürih uçak biletimde Swiss Air fiyatları uygun geldi.

Cruise
Selma Er

Normalde uçak biletlerini çok pahalı olduğunu düşünürdüm. Bir arkadaşımın yanına gitmem gerekiyor Kayseriye ve Ben de gitmekten vazgeçmek üzereyken bana biletska dan bilet bakmamı söyledi. Hala şaşkınım otobüse vereceğim paradan daha uygun fiyata nasıl uçak bileti aldım anlamadım. Bundan sonra bütün yolculuklarımı bu site aracılığı ile gerçekleştireceğim.

Cruise
Tuğba Çil

Ümitsiz bir şekilde bilet bakarken netten bu siteye denk geldim ve uygun fiyata uçak bileti bulabileceğimi görüp 3D güvenlik ile rahatça satın aldım. Gerçekten bir sorun yaşamadan yolculuk gerçekleşti. Herkese tavsiye ediyorum rahatlıkla bilet alabilirsiniz.

Cruise
Nur

Uçak biletlerimi genellikle firmaların kendi sitelerinden satın alırdım ve bu sayede daha ucuza aldığımı düşünürdüm. Tesadüfen yanlışlıkla bu siteye tıkladığımda bir göz atayım dedim. Hala inanamıyorum nasıl oluyor da firmanın sitesinden daha ucuza satın alabildim. Bundan sonra yolculuk planlarımda ilk iş biletska sitesini ziyaret etmek olacak. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim kesinlikle.

Cruise
canan terzi

Geri kafalı birisi olduğum için internetten hiçbir şey alınmaz der dururdum. Uçak bileti için evimin kirası kadar para ödemem gerekince bende farklı bir yöntem düşündüm ve internete bakayım dedim. Bu siteye denk gelmesem yine gidip o paraya bilet alırdım. İzmir’e pek sık gitmiyorum ama gideceğim zaman mutlaka önce bu siteye bakıyorum bana uygun bilet var mı diye ve beni genelde şaşırtmıyor. Herkese tavsiye ederim çekinmeyin oldukça güvenilir bir site.

Cruise
Akif Mert

Herkese selamlar, tarih alanındaki akademik kariyerimden dolayı ülkemiz dahil pek çok şehir ve ülkede müze ve tarihi doku inceleme fırsatı buldum. Tarihçi arkadaşlar bileceklerdir ki Sacramento, azımsanmayacak sayıda müzeye ve tarihi alana ev sahipliği etmektedir. Bu nedenle yaklaşık 10 kişiden oluşan grubumuzla bir tur düzenlemeyi planlıyorduk uzun süredir. En ucuz biletleri de bulunca aradan çıkaralım dedik bu işimizi de. Dönüşte deneyimlerimi paylaşmak için buraya yorum bırakacağım tekrardan, takipte kalın…

Cruise
şahin şahiner

Tatil için çok önceden reservasyon yaptırdığım otele gitmek için aynı tarihte bilet arıyordum. Sözde erken alınca ucuz olduğunu sanıyordum. Tesadüfen bu siteye girmeseydim neredeyse bir tatil fiyatı da bilete verecektim. Sayenizde neredeyse tüm firmaları taradım ve en uygun fiyata biletimi aldım. Bundan sonra bu siteyi sürekli kullanacağım ve tavsiye edeceğim.

Cruise
Canan Kaya

Babam işi nedeniyle Georgia eyaletinin Atlanta şehrinde çalışıyor ve ben ise yıllardır onu göremiyor onsuz büyüyordum. Ta ki yurt dışı tatili planlayan bir arkadaşım bana biletska dan bahsedene dek. Bu site üzerinden aynı bileti çok daha ucuza alabiliyorum. 5 yıldır göremediğim babamı görmeye bu hafta sonu sizin siteniz üzerinden aldığım bilet ile seyahat edeceğim. Emeğinize teşekkür ederim biletska ailesi.

Cruise
Musa Aydın

Yine biletlere bakarken bu siteye denk geldim ve çoğu firmayı benim yerime tarayıp gerçekten uygun fiyata bir bilet denk getirdiği için şanslıyım. Herkese tavsiye ederim güvenilir site. Mükemmel.

Cruise
Ece Gül

Merhaba arkadaşlar. Sacramento gezimiz için bilet araştırması yaparken denk geldim bu siteye. Site sanırım yeni bu neden ilk başta biraz şüpheci yaklaştım. Ama sitedeki olumlu yorumları görünce soru işaretlerim kayboldu ve ilk biletimi dün aldım ve bugün de uçuşumu gerçekleştireceğim. Benim gibi şüphede kalmamanız için bu yorumu yazıyorum. Site gayet güvenilir ve ucuz. Gönül rahatlığı ile bilet alabilirsiniz.

Cruise
Eyüp Ergenç

Merhaba biletska, biz Université Paris Descartes öğrencilerine sağladığın uygun bilet fiyatları için çok teşekkür ederiz. Sayenizde ülkemize olan sefer sayımızı artırdık ve daha fazla anne yemeği yeme fırsatına erişebildik Artık aylar öncesinden ucuz bilet kovalama serüvenlerini de geri de bıraktık. Yurt dışında eğitim gören arkadaşlara fiyatlarından ve kalitesinden dolayı bu siteyi kesinlikle öneriyorum.

Cruise
Sami Sancak

Malatya’daki akrabalarımın yanına gitmem gerektiği için internetten otobüs biletlerine bakınırken sitenize denk geldim. Hala inanamıyorum teknoloji ne kadar ilerlemiş otobüsle gidecekken aynı fiyata uçak ile seyahat edebileceğimi ve ayrıca birkaç dakikada bütün firmaların seferlerine erişebileceğimi görmüş oldum. Sanırım yaşlanmışım bana kalsa hala 12 saat yol çekip otobüs ile gidecektim.

Cruise
Ferhat Kolluk

İnternetten uçak bileti bakarken tesadüfen bu siteye girdim ve uçak biletlerinin çokta pahalı olmadığını fark ettim. Kurumsal durduğu için Güvenilirliğinden endişe etmedim. İyiki de bu karara varmışım. Biletska.com 

Cruise
Emre Barutçu

Yurt dışı gezileri beni kendimi bildim bileli heyecanlandırmıştır. Son zamanlarda aklımda hep Bangkok'a gitmek vardı. İzlediğim bazı filmiler Bangkok hakkında okuduğum şeyler beni kendisine sürekli çekiyordu. Fakat Tayland'a gitmek pekde ucuz bir iş değil maalesef. Yİne Bangkok hakkında birşeyler okurken sitenize denk geldim ve sandığımın aksine biletlerin çok da pahalı olmadıklarını gördüm.

Hava Yolları