New York Hakkında

Rüya şehir New York. Amerika’nın en kalabalık şehridir. New York City olarak anılır. Renkli ışıkları, hareketli yaşantısı ile her zaman popüler ve gündemdedir. Ticaret, medya,finans, moda, eğitim, teknolojinin bir arada olduğu şehir küresel kent olarak bilinmektedir. Dünyanın kültür başkenti insanlar için de bir cazibe merkezidir. Beş kısımdan oluşan şehir The Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens ve Staten Island 1898 yılında tek bir şehir olarak birleştirilmiştir. Tam manasıyla göçmen şehri olarak bilinen şehirde 170 dil konuşulmakta ve milletler arası mozaik oluşturmaktadır. Şehir kendi içinde Little Italy Küçük İtalya ve China Town Çin Mahallesi gibi bölümleri de barındırır bu bölgelerde yaşayan kişiler kendi dillerini konuşmaktadır. Özgürlük Heykeli, Empire State Binası, Central Park ve Times Meydanı şehrin en popüler yerleridir. Modern Sanat Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Modern Tarih müzeleri insanları kendine çekmektedir New York her zaman insanlar için cezbeden bir şehirdir.

New York uçak biletlerinize sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
New York Vizesi
New York seyahati için kesinlikle Amerika vizesine ihtiyaç vardır. 

New York Gezilecek Yerler

Sayfamız Güncellenmektedir.

New York Konaklama

Sayfamız Güncellenmektedir.

New York Havalimanı

Sayfamız Güncellenmektedir.

New York Ulaşım

Sayfamız Güncellenmektedir.

New York Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

New York Yorumlar

 

 

Biletska

İşimden dolayı gerek yurt içi gerekse de yurt dışı seyahatlerim bir hayli yoğum olmakta. Yaklaşık 1 aydır bu site üzerinden biletlerimi alıyorum. İlk başlarda sitenin yeni olmasından kaynaklı, müşteri kazanma maksadı ile fiyatların uygun tutulduğunu düşünüyordum. Fakat önemli bir müşteri kitlesi oluşturmasına rağmen fiyatlarda bir artış gözlemleyemedim. Bu haftaki New York uçuşum için de biletimi yine sizden aldım. Umarım fiyat ve hizmetleriniz hep böyle devam eder.

cruise
Tuğrul Ardıç

Bir Hayale Yolculuk

Takip edenler bilir geçenlerde ünlü bir youtuber New York’a giderek son çıkan ünlü bir marka telefon aldı. Telefonun fiyatı, ulaşım ve diğer giderlerinin toplamı ile telefonun ülkemizdeki fiyatı aynıydı. Telefon ve laptopumu yenilemenin arefesindeyken bu uçuk plan benimde aklıma yattı. Üstelik bu site sayesinde biletten de baya bir karlı çıktım. O parayla da hediye falan alırım artık. Uçağım bu ayın 25’inde, umarım her şey yolunda gider.

cruise
Baturay

Güzel site...

Geçen ayın 13’ünde düzenlenen bir teknoloji markasına ait lansman için ekip arkadaşları olarak bu siteden biletlerimizi temin ettik. Ekip arkadaşlarımızdan biri ile site sahipleri yakınen tanıştıkları için hiç kuşku duymadan aldık biletlerimizi. Uçuşumuz ve site ile olan iletişimimiz sorunsuz gerçekleşti. Kendilerine bir kez de buradan teşekkür etmek istedim. Artık tüm biletlerim sizden 

cruise
Sinan

Etiketler

New York uçak bileti, en uygun New York uçak bileti, en ucuz New York uçak bileti, New York ucuz uçak bileti, New York en uygun uçak bileti, kampanyalı New York uçak bileti, promosyonlu New York uçak bileti, indirimli New York uçak bileti, ucuz New York uçak bileti, uçak bileti, yurt içi uçak bileti, yurt dışı uçak bileti

New York Hava Durumu

Hava Yolları